logo

Podlasie

ul. 27 Lipca 24/1
15-182 Biała Podlaska
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstar

Lokalizacja

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Podlasie w Białymstoku. Dogodne położenie w pobliżu centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i pracy. Uwaga na reorganizację ruchu. Mogą dojechać Państwo do Hotelu Podlasie nowo otwartą ulicą Piastowską.

Pokoje

Dysponujemy  190 miejscami w 86 pokojach, które wyposażone są w łazienkę i telewizor. Część z nich dodatkowo posiada klimatyzację. Oferujemy następujące typy pokoi:

* jednoosobowe

* dwuosobowe

* dwuosobowe z podwójnym łożem

* pokoje gabinetowe - dwupokojowe do wykorzystania dla trzech lub czterech osób

Udogodnienia

Wśród szerokiej gamy usług dodatkowych oferujemy: parking strzeżony, bezpłatną prasę, zamawianie TAXI, zamawianie  kwiatów, pralnęa i prasowalnię oraz studio fryzjerskie "Komnata Fryzur".

Wyżywienie

Restauracja "Lipcowy Ogród" jest wybornym miejscem na dobrą kawę czy lunch biznesowy, spotkanie w gronie znajomych, czy bankiet. Nasi kucharze dołożą starań by sprostać wymaganiom zarówno miłośników kuchni tradycyjnej, jak i wytrawnych smakoszy. Dysponujemy trzema salami restauracyjnymi, które dzięki wspaniałej aranżacji idealnie nadają się do organizacji kameralnych przyjęć.

Konferencje

Hotel Podlasie oddaje do Państwa dyspozycji innowacyjnie zaprojektowane sale szkoleniowe. Nasze sale są odpowiednie zarówno do prowadzenia szkoleń, warsztatów czy też prezentacji.

Informacje dodatkowe

Parking strzeżony.


Ceny

Ceny od: 40,95 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com