Esperanto

ul. Legionowa 10
15-099 Białystok
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel Esperanto to luksusowy i kameralny obiekt, zapewniający swoim Gościom idealne warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, niedaleko najważniejszych instytucji i urzędów. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również Pałac Branickich zwany Wersalem Podlasia ze swoimi słynnymi barokowymi ogrodami i piękny Park Planty.
Zapraszamy do miejsca, w którym przeszłość spotyka przyszłość, zainspirowanego postacią twórcy języka esperanto – Ludwika Zamenhofa.

Zakwaterowanie

Obiekt oferuje: 34 pokoje i dwa komfortowe Apartamenty. Hotel jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych.

Wyżywienie

Wnętrza Restauracji Kawelin w Hotelu Esperanto są wyśmienitym miejscem dla organizacji bankietów, imprez firmowych i rodzinnych uroczystości. Dysponujemy salami bankietowymi z możliwością aranżacji nawet na 300 osób.

Konferencje

Ze względu na doskonałą lokalizację w samym centrum miasta – Hotel Esperanto jest idealnym obiektem do organizacji konferencji i szkoleń.Zapewniamy Państwu kameralną atmosferę oraz profesjonalną obsługę spotkań. Ponadto konferencje organizowane u nas mogą zostać poszerzone o elementy szeroko pojętej rekreacji, w tym aktywnego wypoczynku oraz zabaw tanecznych.
Hotel dysponuje 2 salami konferencyjnymi na 50 i 100 osób, z pełnym zapleczem multimedialnym oraz jedną kameralną z przeznaczeniem na spotkania biznesowe. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz posiadają naturalne dzienne oświetlenie.


Ceny

Ceny od: 63,26 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com