logo

Best Western Żubrówka

Ul. Olgi Gabiec 6
17-230 Białowieża
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstarstar

Lokalizacja

Best Western Hotel Żubrówka zlokalizowany jest w niezwykle malowniczym miejscu Polski północno-wschodniej, na skraju Białowieskiego Parku Narodowego, znajdującego się na Liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Hotel jest oddalony od głównych szlaków turystycznych, co gwarantuje Gościom ciszę i spokój.

Pokoje

Hotel oferuje 106 komfortowych pokoi 1- i 2-osobowych oraz 6 luksusowo wyposażonych apartamentów. W każdym pokoju znajduje się telefon, minibar, telewizja satelitarna, Pay TV, bezprzewodowy dostęp do Internetu, suszarka do włosów i czajnik. Hotel dysponuje także pokojami dostosowanymi do wymogów gości niepełnosprawnych. Wystrój wnętrz pokoi przypomina komnaty Pałacu Carskiego.

Udogodnienia

Hotel oferuje relaks wCentrum SPA, składającym się z 8 gabinetów zabiegowych, włączając specjalny gabinet dla par umożliwiającym jednoczesne wykonywanie zabiegów. Proponujemy również kompleks basenowy z basenem rekreacyjnym, hydromasażami, brodzikiem dla dzieci, sauną suchą, parową i na podczerwień, pieczarą wodną oraz jacuzzi. Dla gości preferujących wypoczynek aktywny, hotel proponuje Grotę Solną z nowoczesnym wyposażeniem albo kompleks sportowy posiadający 2 profesjonalne korty tenisowe, 18-dołkowe pole do mini golfa oraz boisko do siatkówki. Lokalizacja hotelu umożliwia wędrówki piesze lub rowerowe (hotelu dysponuje wypożyczalnią rowerów). Na życzenie gości organizowane są także ogniska w puszczy i przejażdżki bryczkami.

Wyżywienie

W hotelu znajduje się Restauracja Żubrówka dysponująca 3 salami: Główną, Bankietową i Myśliwską. Restauracja oferuje atrakcyjnie udekorowane wnętrza, znakomitą atmosferę, i profesjonalną obsługę. Lokal specjalizuje się w kuchni regionalnej oraz myśliwskiej. W restauracji organizować można różnego rodzaju imprezy i uroczystości. Hotel zaprasza także do nastrojowej kawiarni, która proponuje doskonałą kawę i desery. Wieczorem można odwiedzić Klub Nocny „Carski Buduar”, który oferuje zabawy taneczne aż do wczesnych godzin porannych.

Konferencje

Hotel dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem konferencyjnym, które umożliwia organizację konferencji, sympozjów lub szkoleń. Posiadamy cztery różnych wymiarów sale konferencyjne, które mogą być łączone. Dzięki temu możliwe jest zorganizowanie  konferencji z udziałem nawet 500 osób.


Ceny

Ceny od: 279,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Best Western Żubrówka Apartament Prezydencki
Pokój Best Western Żubrówka
Best Western Żubrówka Apartament Carski

www.polhotels.com  www.poltravel.com