Hotel Warszawa

ul. Zdrojowa 1
16-300 Augustów 


____________________________--

English versionDeutsche Fassung 


POŁOŻENIE
Przepięknie położony pośród sosnowego lasu, w Puszczy Augustowskiej, nad brzegiem jeziora Necko, Hotel "Warszawa SPA & RESORT" w Augustowie oferuje gościom wspaniały wypoczynek na łonie przyrody, w okolicy pełnej malowniczych jezior, cennych kompleksów leśnych, unikalnej flory i fauny oraz licznych zabytków wartych obejrzenia. Hotel znajduje się w pobliżu międzynarodowej trasy Via Baltica, 240 km od Warszawy.
Hotel należy do programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts.

POKOJE
Hotel oferuje 90 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów (193 miejsc noclegowych). W pokojach dwuosobowych i apartamentach goście będą podziwiać piękny widok na jezioro Necko. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką, TV satelitarną, telefon, radio, mini-bar i leżaki plażowe. Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

USŁUGI
Goście będą wypoczywać na pięknej plaży należącej do hotelu. Hotel oferuje również wypożyczalnię łodzi żaglowych, kajaków, rowerów wodnych i łodzi wiosłowych. Miłośnicy wodnego szaleństwa znajdą tu skutery wodne, łodzie motorowe oraz narty wodne. Wspaniałą atrakcją będzie rejs statkiem Żeglugi Augustowskiej po jeziorach Rospuda, Necko, Białym i Studzienicznym, gdzie można zwiedzić śluzy oraz Kanał Augustowski. Wieczorami można odbyć romantyczną przejażdżkę zabytkowym samochodem marki "Warszawa".

CENTRUM SPA
W hotelowym SPA zrelaksują się w solarium, zadbają o kondycję fizyczną w siłowni.
Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oparte na kosmetykach firmy Comfort zone, masaże, łaźnia parowa, sauna, jacuzzi, natryski Vichy, oryginalna grota solna oraz zabiegi w kapsule NeoQi Mediq pozwolą gościom zyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

RESTAURACJA
W W restauracji Kolumnowej goście skosztują pysznych dań kuchni podlaskiej, polskiej i międzynarodowej oraz spróbują wybornych win z wielu zakątków świata. Sala restauracyjna to przeszklone atrium pełne naturalnego światła, otoczone sosnowym lasem który stwarza przyjemne wrażenie cieszenia się posiłkiem pośród zawsze zielonego ogrodu.

Drink bar "Atrium" jest miejscem gdzie można zrelaksować się  przy dobrej muzyce, oryginalnym drinku i aromatycznej kawie, w otoczeniu zieleni.
W hotelowym ogródku letnim można skosztować naleśników o różnych smakach, sałatek i dań z grilla, ciesząc  się widokiem na jezioro Necko roztaczającym się z letniego tarasu.

KONFERENCJE
Hotel "Warszawa SPA & RESORT" oferuje nowoczesne centrum konferencyjne obejmujące 2 klimatyzowane, automatycznie zaciemniane sale konferencyjne. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny: projektor o wysokiej rozdzielczości obrazu, kamerę video, mikrofony bezprzewodowe, wizualizer, rzutnik slajdów oraz flipcharty. Centrum konferencyjne posiada dostęp do Internetu oraz telewizory plazmowe z magnetowidem. Sala konferencyjna Wigry posiada miejsca dla 230 osób, zaś sala konferencyjna Necko dla 160 osób. Hotel oferuje również apartament biznesowy.

Imprezy:
Hotel oferuje również organizację imprez towarzyszących dla grup. W ofercie znajduje się duży wybór wycieczek jak przejażdżki bryczkami po Puszczy Augustowskiej, wycieczki po Suwalszczyźnie oraz do Wilna. Hotel organizuje także imprezy plenerowe jak na przykład: survival, paintball, team building, oraz rajdy samochodami terenowymi

Nagrody i wyróżnienia:
- Nagroda Polskiej Izby Turystyki GLOBUS 2007 za ofertę wypoczynku SPA oraz rozwój bazy w tym zakresie
- Medal Europejski przyznany przez BCC w 2007r za usługi SPA & Wellness
- III miejsce w Konkursie Jakości 2007 wśród 37 hoteli grupy marketingowej PPH & R
- Laureat konkursu o nagrodę „Złotego Dzwonka” na najlepsze hotele i restauracje w Polsce
- Medal Europejski przyznany przez BCC za usługi hotelarsko - gastronomiczne
- Medal Europejski przyznany przez BCC za usługi szkoleniowo - konferencyjne
- Medal Europejski przyznany przez BCC za usługę rekreacyjno – wypoczynkową
- Laureat ogólnopolskiego plebiscytu HOTEL MARZEŃ 2001 organizowanego pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Hoteli
- Wyróżnienie w Konkursie Jakości Usług PPH za stworzenie wyjątkowych warunków do wypoczynku rodzinnego
- TOP WARMII I MAZUR w kategorii Turystyka


Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (7)


Lokalizacja

Kliknij, żeby zobaczyć mapę 

Hotel znajduje się 2 km od centrum miasta, 2 km od głównej stacji PKP i PKS. Hotel położony jest nad brzegiem jeziora Necko, w sosnowym lesie Puszczy Augustowskiej. 
Hotel znajduje się 240 km od Warszawy.


www.polhotels.com www.poltravel.com