Logos

Ul. 29 Listopada 9
16-300 Augustów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel Logos znajduje się w Augustowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Żeglugi nad rzeką Nettą, nieopodal międzynarodowej szosy ViaBaltica.
Doskonała lokalizacja sprzyja spacerom nad pobliski Kanał Augustowski lub jezioro Necko.

Pokoje

Hotel dysponuje komfortowo i praktycznie wyposażonymi pokojami z łazienką, telewizją satelitarną, telefonem i stałym dostępem do Internetu. Posiadamy 100 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Ponadto oferujemy  pokoje klasy LUX i apartamenty. Hotel przystosowany jest do potrzeb gości niepełnosprawnych.

Udogodnienia

Hotel dysponuje siłownią, gabinetem odnowy, klubem fitness, salonem masażu oraz parkingiem monitorowanym w cenie 15 PLN od samochodu osobowego za dobę.

Wyżywienie

Atmosfera hotelowej restauracji sprzyja nastrojowym kolacjom w dwójkę, a także spotkaniom biznesowym. Restauracja serwuje potrawy kuchni polskiej, regionalnej oraz litewskiej po przystępnych cenach. Organizować można tu również różnego rodzaju bankiety oraz imprezy. W okresie letnim czynny jest restauracyjny ogródek.  

Konferencje

Hotel oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 120, 60 i 25 m2.
Sale wyposażone są w projektor multimedialny, ekran, flipchart, mikrofon bezprzewodowy, telewizor, video i odtwarzacz DVD.


Ceny

Ceny od: 200,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pokój Logos
Widok zewnętrzny

www.polhotels.com  www.poltravel.com