Laguna

Ul. Wczasowa 4
16-300 Augustów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Laguna znajduje się w malowniczej okolicy nad brzegiem jeziora Necko w Augustowie.

Pokoje

Hotel oferuje 30 wygodnie urządzonych, estetycznych pokoi, zapewniających domową atmosferę . Pokoje wyposażone są w lodówkę, stały dostęp do Internetu, telewizor, łazienkę z prysznicem i suszarkę do włosów (zależnie od typu pokoju).

Wyżywienie

Hotelowa restauracja Myśliwska wyposażona jest w klimatyzację i oferuje doskonałe potrawy kuchni regionalnej. W sobotnie wieczory przeistacza się ona w Klub Nocny, oferujący świetną zabawę przy muzyce na żywo. Szeroka gama drinków umożliwia relaks po trudach szkoleń lub konferencji.

Wypoczynek

W Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym hotelu oferujemy gościom boisko do siatkówki plażowej, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, wypożyczalnię sprzętu wodnego i sportowego, letnie kino plenerowe, karaoke, konkursy gier, koncerty i dyskoteki.

Konferencje

Hotel Laguna dysponuje nowoczesną salą konferencyjną wyposażoną w klimatyzację i wysokiej klasy sprzęt. Nasz profesjonalny i wysoko wykwalifikowany personel zapewni sprawną organizację każdej imprezy. Sala konferencyjna wyposażona jest w rzutnik multimedialny, laptop, odtwarzacz CD, flipchart z papierem i mazakami, mikrofon bezprzewodowy, nagłośnienie, dostęp do Internetu oraz sprzęt audiowizualny.


Ceny

Ceny od: 290,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Sala bilardowa Pokój
Restauracja Recepcja
Pokój Restauracja
Ogródek letni Pokój
Otoczenie hotelu Pokój
Otoczenie hotelu

www.polhotels.com  www.poltravel.com